Dziennik elektroniczny i bonus od Green School

E-dziennik, czyli wspaniałe narzędzie, które jest bonusem dla Państwa od Green School. Rodzicu, dzięki naszej platformie możesz sprawdzić wiele rzeczy bez wychodzenia z domu. Na bieżąco możesz monitorować oceny oraz postępy w nauce swojej pociechy. Masz tam rónież możliwość wglądu w płatności za kurs oraz informacje o przyznanych zniżkach.

Dziecko było nieobecne na zajęciach? 

Żaden problem. Na platformie LangLion znajdziesz dostęp do materiałów z zajęć, czy informacje o pracy domowej, którą trzeba przygotować na kolejne zajęcia. Dzięki panelowi “wiadomości” bez problemu skontaktujesz się z lektorem, czy innymi uczestnikami kursu, aby dopytać o szczegóły zajęć

Zastanawiasz się czy w dany dzień zajęcia na pewno się odbędą?

Za pomocą kalendarza oraz harmonogramu dostępnego na stronie głównej dowiesz się, które dni są wolne od zajęć.

Dodatkowo Green School dla swoich słuchaczy udostępniło w zakładce E-learning profesjonalne nagrania do wszystkich podręczników z serii Green Book oraz I love… . Możesz pobrać je na swój telefon i słuchać ich wszędzie, w drodze do szkoły, pracy czy sklepu.

Na swoje konto mogą Państwo zalogować się za pomocą strony internetowej: https://greenschool.langlion.com/ wpisując otrzymane od szkoły dane do logowania.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

następny
%d bloggers like this: